Середа, 6 Вересня, 2023
Музика

«Bohemian Rhapsody» гурту Queen стала найбільш популярною піснею 20 століття

DF-25953 – L-R: Joe Mazzello (John Deacon), Ben Hardy (Roger Taylor), Rami Malek (Freddie Mercury), and Gwilym Lee (Brian May) star in Twentieth Century Fox’s BOHEMIAN RHAPSODY. Photo Credit: Alex Bailey.

Пісня «Bohemian Rhapsody» британського гурту Queen набрала найбільше прослуховувань серед усіх композицій 20 століття, пише Громадське.

За даними музичного лейблу Universal Music Group, пісня загалом має понад 1,6 мільярдів прослуховувань на стрімінгових онлайн-сервісах. До статистики увійшли прослуховування композиції на сервісах Spotify, Apple Music, Deezer, а також її перегляди на YouTube.

З таким результатом «Bohemian Rhapsody» стала також найпопулярнішою композицією класичного року і перевершила успіх Nirvana з її піснею «Smells Like Teen Spirit», а також «Take on Me» від a-ha.

«Bohemian Rhapsody» випустили в альбомі Queen «A Night at the Opera» 1975 року. Пісня одразу вийшла на вершину британських чартів, а за рік вже продали понад мільйон її копій.

Після смерті Фредді Мерк’юрі у 1991 році композиція знову очолила хіт-паради, і повернулася до популярності в 2018-му, коли вийшов американсько-британський біографічний фільм про гурт Queen з однойменною назвою «Богемна рапсодія».

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.