Неділя, 12 Листопада, 2023
ПодіїСвіт

У Німеччині знайшли посвідчення Путіна на службі в Штазі

У Німеччині знайшли посвідчення Міністерства державної безпеки НДР, видане на ім’я нинішнього президента Росії Володимира Путіна.

 

Про це повідомляє німецька газета Bild.

У виданні зазначають, що знайшли документ в архівах відділу “Кадри та навчання” колишньої адміністрації Штазі в Дрездені через 28 років після “падіння” НДР.

Посвідчення підтверджує, що колишній офіцер КДБ Путін був також співробітником Служби державної безпеки НДР.

Штазі — спецслужба, державне відомство державної безпеки і каральний орган у Німецькій Демократичній Республіці, що функціонувала у період 1950—89 рр.

1 коментар

  • Штази -сильнейшая спец служба Мира,по своей оснащённости и агентуре превосходила КГБ. Работала самостоятельно,параллельно КГБ и в тесном сотрудничестве . Полностью взяла на вооружение методы и наработки ГЕСТАПО \ политическая полиция\ ,развила и расширила их в своей работе.Путин не мог быть агентом Штази будучи штатным работником КГБ. Вова ,по штату,был начальником клуба Германо-Советской дружбы,устраивал отдых и шопинг приезжающим в ГДР начальникам,их жёнам,с КГБ и парт работникам. По долгу службы присутствовал на торжествах и культ мероприятиях ветеранов и работников Штази, к стати они всегда были закрытыми,только для своих и высших партийных чинов. Вот для таких нужд и выдавались данные документы,которые потом сдавались.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.