Вівторок, 23 Липня, 2024
Події

Балкани накрив мороз: троє людей замерзли на смерть

Балканські країни накрила холоднеча – у Сербії троє людей замерзли на смерть, у той час як в інших країнах регіону через негоду порушений рух транспорту, є перебої в електропостачанні та закривають школи.

 

Про це пише агентство Associated Press.

У понеділок ввечері сербське державне телебачення повідомило про смерть 48-річного та 61-річного чоловіків на півночі і північному заході країни внаслідок обмороження. Третьою жертвою холодів став безхатченко, тіло якого було знайдено в покинутому будинку на південному заході Сербії.

У центральній Сербії кілька сіл залишилися без електрики. Влада попередила громадян, щоб вони уважно пересувались вулицями та парками, оскільки з дерев під важким снігом падає гілля.

У Боснії на два дні закрили школи в центральних муніципалітетах Коніц і Ябланіца. На деяких засніжених дорогах заборонили проїзд вантажівок і важких транспортних засобів.

Боснійська влада також повідомила що врятувала у неділю групу мігрантів, які заблукали в гірському районі на кордоні з Хорватією. Їх госпіталізували. Двоє мігрантів отримали серйозні обмороження, намагаючись дістатися до країн Європейського Союзу.

Міністерство освіти Румунії заявило, що після сильних снігопадів у вівторок закриє школи в західній і південно-західній Румунії. Деякі школи були закриті вже в понеділок, в основному у західній частині країни, через перебої в подачі електроенергії.

Залишити відповідь