Неділя, 14 Липня, 2024
ПодіїСуспільство

Росія взялася перевіряти BBC

Роскомнагляд починає перевірку телеканалу BBC World News та інтернет-ресурсів BBC у Росії на предмет дотримання російського законодавства.

Таке рішення російська федеральна служба ухвалила у зв’язку з тим, що Британія визнала російський телеканал RT винним у порушенні правил мовлення. Британський медіарегулятор Ofcom заявив, що RT ігнорує принцип неупередженості у своїх програмах.

“У зв’язку з ситуацією, пов’язаною з винесенням британським регулятором Ofcom рішення про порушення каналом RT правил мовлення, Роскомнагляд розпочинає проведення контрольних заходів щодо каналу “BBC World News”, який мовить на території Російської Федерації, а також щодо ресурсів BBC в мережі інтернет на предмет дотримання російського законодавства”, – заявили у відомстві.

Згідно з висновком Ofcom, принцип неупередженості було порушено в програмах та сюжетах про отруєння в Солсбері, конфлікт у Сирії, а також в сюжеті про Україну, в якому RT стверджував, що в Україні на державному рівні нібито “прославляється нацизм”.

Представник ВВС заявив, що в Росії, як і в усіх інших країнах світу, ВВС надає аудиторії незалежну інформацію з дотриманням всіх правил і норм місцевого законодавства.

Рішення про штрафи, як повідомляв регулятор, буде ухвалене після того, як Ofcom вивчить відповідь російського телеканалу.

Залишити відповідь