Четвер, 26 Травня, 2022
novyny.org@gmail.com
ПодіїСуспільство

Росія взялася перевіряти BBC

Роскомнагляд починає перевірку телеканалу BBC World News та інтернет-ресурсів BBC у Росії на предмет дотримання російського законодавства.

Таке рішення російська федеральна служба ухвалила у зв’язку з тим, що Британія визнала російський телеканал RT винним у порушенні правил мовлення. Британський медіарегулятор Ofcom заявив, що RT ігнорує принцип неупередженості у своїх програмах.

“У зв’язку з ситуацією, пов’язаною з винесенням британським регулятором Ofcom рішення про порушення каналом RT правил мовлення, Роскомнагляд розпочинає проведення контрольних заходів щодо каналу “BBC World News”, який мовить на території Російської Федерації, а також щодо ресурсів BBC в мережі інтернет на предмет дотримання російського законодавства”, – заявили у відомстві.

Згідно з висновком Ofcom, принцип неупередженості було порушено в програмах та сюжетах про отруєння в Солсбері, конфлікт у Сирії, а також в сюжеті про Україну, в якому RT стверджував, що в Україні на державному рівні нібито “прославляється нацизм”.

Представник ВВС заявив, що в Росії, як і в усіх інших країнах світу, ВВС надає аудиторії незалежну інформацію з дотриманням всіх правил і норм місцевого законодавства.

Рішення про штрафи, як повідомляв регулятор, буде ухвалене після того, як Ofcom вивчить відповідь російського телеканалу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.