Неділя, 24 Жовтня, 2021
novyny.org@gmail.com
InГаджетСвіт

Facebook викрили в торгівлі приватним листуванням користувачів

Facebook роками продавав технологічним гігантам масиви даних про користувачів – набагато більше, ніж визнавалося офіційно.

Журналісти The New York Times отримали доступ до декількох сотень внутрішніх документів компанії, які свідчать про те, як насправді соцмережа захищає персональні дані і печеться про безпеку своїх користувачів.

Масиви персональних даних користувачів перетворили в товар. Спочатку обмін даними між Facebook і іншими компаніями виглядав як невинне прояв взаємодопомоги: Facebook нарощує клієнтську базу і, таким чином, доходи від реклами, а компанії більше дізнаються про своїх покупців, збільшуючи продажі. Однак на даний момент Facebook придбав контроль над даними 2,2 млрд користувачів – при мінімальному рівні прозорості.

Наприклад, Facebook дозволив Bing, розробленому компанією Microsoft, бачити імена всіх користувачів соцмережі, не питаючи на те дозволу, і надав Netflix і музичному сервісу Spotify можливість читати приватні повідомлення, якими обмінюються користувачі. Для Amazon Facebook відкрив доступ до бази контактів користувачів.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.