Неділя, 3 Грудня, 2023
Політика

РФ обурились використанням гасла «Слава Україні» українськими священнослужителями

Спікер Ради Федерації РФ Валентина Матвієнко назвала «злочином» створення єдиної помісної православної церкви в Україні і заявила неприпустимість для українських священиків гасла «Слава Україні! – Героям слава!”.

Про це вона сказала на прес-конференції за підсумками року.

«Подивіться, що вони творять з церквою. Це ж злочин, що відбувається в Україні, коли світська влада грубо втрутилися в духовну сферу, в діяльність Української православної церкви, коли силою зібрали якихось священиків – я вже не знаю, чи можна їх священиками називати, які кричать нацистські гасла: «Слава Україні! – Героям слава». До того ж, нічого не залишилося від духовної, православної віри, яку просто топчуть», – заявила Матвієнко.

При цьому вона обурилась указом президента України, відповідно до якого «УПЦ МП протягом чотирьох місяців була перереєстрована і названа Московською».

«Вони просто ведуть справу до бійні, до громадянської війни. Розумієте, ось у такій атмосфері страху зареєструвати парафію, що є парафією Української православної церкви Московського патріархату, нацькувати ось цю зграю нацистів на ці церкви, на цих священиків, на руйнування церков, на силові дії – просто підставити людей під удар», – переконана спікер Ради Федерації РФ.

2 коментарі

  • Вроджені в Україні є українцями навіть попри те, що живуть серед ворогів, але більшість із тих, хто живуть на роССії, на догоду лапотним хозяєвам, відразу стають хохлами і ненавидять землю, на якій вони народилися

Залишити відповідь