Вівторок, 23 Липня, 2024
ЕкономікаСвіт

Пояснюємо, які криптовалюти зникли у 2018 році

Рік 2017 став рекордним для екосистеми цифрових активів, але зростання змінилося грандіозним спадом в 2018 році. Не виправдалися прогнози аналітиків, які віщували чергове, рекордне збільшення біткоінів.

Головним цифровим активом, як і слід було очікувати, стали альткоіни, а деякі зовсім «вимерли», підкресливши проблематичність феномена шіткоінов. За деякими даними, число таких перевищило 800.

Редакція Allcrypto.media склала ТОП-список коінів, «вимерлих» в 2018 році.

BitConnect

Хіт-парад очолює BitConnect Coin, засновники якого діяли за принципом фінансової піраміди. Розробники залучили інвесторів, обіцяючи прибуток 30% в місяць.

Незважаючи на попередження експертів, в тенета шахраїв потрапило багато вкладників. Перший же аудит з боку американського регулятора виявив проблему ліквідності проекту і вартість BCC впала з 400 до 5 доларів, а з серпня біржі зробили остаточний делістинг монети.

FitCoin

FitCoin – ще одне розчарування 2018 року. Коін, що призначався для застосування на ресурсі управління безкоштовними кредитними картами, дозволяв проводити транскордонні платежі за все за 1% від суми переказу.

У список також увійшли PinCoin, Titanium та LottoCoin.

Залишити відповідь