Середа, 23 Вересня, 2020
novyny.org@gmail.com
ТехнікаУкраїна

Україна розраховує на допомогу НАТО в кіберзахисті виборчої системи

Україна розраховує на допомогу НАТО у кіберзахисті виборчої системи нашої країні від зовнішніх втручань.

Про це на прес-конференції у п’ятницю, 28 грудня, заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Трастовий фонд з питань кібербезпеки повністю виконав першу фазу, і країна зацікавлена в переході на другу фазу. Країна-лідер (Фонду з боку НАТО — ред.) Румунія так само проявила цю зацікавленість, ми чітко визначили, як будемо рухатися далі”, — сказала Климпуш-Цинцадзе.

Вона зазначила, що з огляду на наближення президентських і парламентських виборів в України питання кібербезпеки, зокрема, нашої виборчої системи, є для нас дуже важливим.

“Ми розраховуємо, що Альянс нам у цьому допоможе попри те, що ми вже домовилися про взаємодію в цьому напрямку з окремими країнами-членами НАТО”, — зазначила віце-прем’єрка.

Станом на 1 липня 2017 року технічне обладнання та програмне забезпечення, передбачені для постачання в Україну у рамках першого етапу програми Трастового Фонду, знаходилися в Україні.

Загальна сума відрахувань до Трастового фонду становила на першому етапі 1 млн євро. Окрім постачання обладнання та програмного забезпечення, вона передбачала оплату проведення тренінгів та навчань персоналу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.