П’ятниця, 1 Грудня, 2023
ЕкономікаРозваги

В Узбекистані працівникам маслозаводу частину зарплатні дали виноградом

Працівникам маслозаводу в місті Гулістан в Узбекистані частину зарплати видали виноградом. Керівництво підприємства називає це новорічним подарунком

За словами одного з працівників, який попросив не називати його імені, керівництво повідомило, що гроші за виноград будуть відняті з зарплати кожного.

“В одному ящику по 10 кілограмів винограду. Нам сказали, що з зарплати кожного утримають по 70 тисяч сумів за цей виноград (трохи більше $ 8 – НВ). Зараз нам потрібні гроші, щоб накрити стіл до Нового року, але замість грошей нам роздали виноград . Наприклад, в моїй родині ніхто не любить виноград, що я буду робити з цим виноградом “, – нарікає співрозмовник радіо.

Користувач Фейсбук опублікував фотографії виданого винограду в одній з груп. Цей пост пізніше видалили, але його скріншоти залишилися.

“Це виноград, який роздають працівникам АТ” Гулистон екстракт – YOғ “за рахунок заробітної плати. З великою ймовірністю можна сказати, що це залишки, повернуті з експорту! Кожному з працівників роздали по 10 кг, вартість – 70 тисяч. Більша половина винограду просто непридатна до вживання! ” – йдеться в пості.

Після обурення співробітників підприємства керівництво заявило, що виноград – це подарунок до Нового року.

“Спочатку говорили, що виноград роздають як частина зарплати. Але з сьогоднішнього дня ми почали роздавати виноград в якості подарунка до Нового року”, – сказав один зі співробітників рахункового відділу підприємства журналістам

Залишити відповідь