Середа, 6 Грудня, 2023
Економіка

Австралійська громада зібрала $ 128,000 AUD у Фонд допомоги військовим та ветеранам України

Заклик долучатися до цього проекту охопив всі стейтові громади, церкви, молодіжні організації та сотні індивідуальних жертводавців Австралії

У партнерстві з благодійною організацією “Ротарі Австралія” (RAWCS), Mіжнародним благодійним фондом “ Карітас України” та Союзом Українських Організацій Австралії (СУОА), створено кризовий апеляційний фонд для надання гуманітарної допомоги постраждалим від війни військовим та ветеранам і їх сім’ям.

Це показує, чого може досягти невелика громада, подібна до нашої, коли вона об’єднана навколо великої справи, а зокрема – справи підтримки команди учасників національної збірної на“ Іграх Нескорених “, змагання яких відбувалися у Сіднеї.

Змагання команди “ Ігор Нескорених” пояснили наочну конкретну потребу та причину гуманітарної допомоги, показали намяку трагедію приніс російський конфлікт в Україну та показали мужність і героїзм захисників батьківщини у цьому конфлікті.

Із загальної (вищевказаної) зібраної суми було витрачено $10 000 AUD на потреби спортсменів під час їхнього перебування в Сіднеї. Це охоплює подарунки, екскурсії , автобусний транспорт та обіди. Після повернення в Україну відгуки ветеранів про їх перебування у Сіднеї були дуже позитивними.

Комітет СУОА кризового апеляційного фонду України зараз обговорює з організаціями “ Карітас України” , Канадським Українським Фондом, Міністерством охорони здоров’я України та Адміністрацією Президента про визначення конкретних проектів , на які будуть спрямовані зібрані кошти.

“Жертвам насильства в Україні відчайдушно потрібна наша допомога, оскільки вони продовжують боротися з цим постійним конфліктом. Співпрацюючи з “ Карітас України” та Канадським фондом, який впродовж кількох років проводить медичні місії в Україні, ми можемо зробити реальний і безпосередній вплив на життя постраждалих”,- заявив Голова СУОА Стефан Романів

Залишити відповідь