Четвер, 30 Травня, 2024
Світ

Згаданий раніше ураган “Пабук” вщух, залишивши лише одну жертву

У Таїланді перший за останні 30 років тропічний шторм Пабук втратив швидкість і перебрався через сушу до Андаманського моря, залишивши після себе одну жертву.

Про це повідомляє Bangkok Post.

Влада зафіксувала одного загиблого після того, як риболовецьке судно перевернулося при сильному вітрі біля узбережжя провінції Паттані, внаслідок чого зник ще один екіпаж.

Ураган також залишив слід з пошкоджених будинків, повалених дерев і зруйнованих електромереж.

Зазначається, що ураган рухався на захід зі швидкістю 10 км/год і увійшов в Андаманське море о 9 годині ранку за місцевим часом.

Погіршення погодних умов буде спостерігатися ще один день. Жителі окремих регіонів були попереджені про раптові повені і стоки.

Крім того, хвилі в Сіамській затоці і Андаманському морі залишатимуться сильними і сягатимуть висоти 3-5 метрів. Рибалкам рекомендують залишатися на березі.

Зазначається, що в суботу, 5 січня, рейси поновилися в південні провінції після закриття аеропортів Накхонсітхаммарат і Сурат Тані.

“Сьогодні є трохи сонячного світла, і я впевнений, що деякі туристи зможуть виїхати сьогодні, коли відновляться пороми і рейси”, – заявив глава району Самуї Кіттіпоп Роддон.

Залишити відповідь