Середа, 17 Липня, 2024
Суспільство

В Андріївській церкві служби вестимуться 4 мовами

Українців запрошують на оновлені служби.

Українською, грецькою, старослов’янською та англійською мовами відсьогодні. На Різдво представник Вселенського Патріархату проведе богослужіння в Андріївській церкві.

Сьогодні різдвяний молебень очолив екзарх Вселенського патріархату в Україні єпископ Іларіон. Богослужіння проводили різними мовами. У своїх молитвах, зокрема, згадували ім’я святійшого патріарха Варфоломія, який тепер матиме в Андріївській церкві свою резиденцію.

Столичний храм передали в безоплатне постійне користування Вселенському патріархату для здійснення богослужінь та релігійних обрядів. Сама пам’ятка архітектури національного значення залишається у власності держави і нині на реставрації. Хто стане постійним настоятелем патріаршої ставропігії, вирішуватимуть на синоді в Стамбулі з 9 до 11 січня цього року. Для парафіян храму перепон для молебню не буде.

«Буде підноситися ім’я святійшого патріарха Варфоломія, будуть служби з елементами грецької традиції, але не буде тут перепон, щоб українці молилися і чекаємо на них», – кажуть у церкві.

Залишити відповідь