П’ятниця, 30 Жовтня, 2020
novyny.org@gmail.com
Світ

У Нью-Йорку заборонять довжелезні лімузини

20 осіб загинуло минулого року в аварії тюнінгованого лімузина у Нью-Йорку

Губернатор штату Нью-Йорк у США Ендрю Куомо запропонує заборонити довгі, “розтягнуті” лімузини побудовані на основі поєднання інших авто. Відповідна пропозиція буде внесена до проекту бюджету штату.

Про це повідомляє видання The Albany Times Union.

Повідомляється, що пропозиція закриє прогалини у діючих нормах, які регулюють нагляд за лімузинами, і через недосконалість призводять до низької безпеки цих автівок. Лімузини традиційно винаймаються при проведенні свят, вечірок, весіль тощо і вважаються атрибутом “красивого життя”.

Зокрема на лімузини буде поширено правила щодо обов’язковості ременів безпеки, буде запроваджено покарання для Департаментів штату з реєстрації транспортних засобів (даний орган видає посвідки особи та водійські права у США, тощо – прим. ГА), які з порушенням правил видають сертифікати інспекції таким авто. Довгим лімузинам також можуть заборонити здійснювати розвороти на трасах.

Причиною змін є минулорічна трагедія у Нью-Йорку, коли в результаті аварії “розтягнутого” лімузина загинуло 20 осіб. 18 у самому авто та двоє перехожих.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.