В ході бойових дій в зоні проведення операції Об’єднаних сил в понеділок, 14 січня, загинув один український військовослужбовець, ще двоє отримали поранення.
Про це повідомили у прес-центрі операції об’єднаних сил на своїй сторінці в Facebook.
В районі Новомихайлівки бойовики вели вогонь з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї, поблизу Павлополя окупанти стріляли з гранатометів. Також обстрілу піддалися позиції українських військ поблизу Старогнатівки, Чермалика та Гладосового.
Внаслідок злочинних обстрілів російсько-окупаційних військ один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув і двоє отримали поранення.
У відомстві також зазначили, що українські військові продовжують контролювати супротивника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умови повного припинення вогню.