Середа, 24 Липня, 2024
Україна

Адвокат заявив, що полоненому українському моряку потрібна операція

За словами правозахисника, українцеві не поставили в камеру телевізор через відмову співпрацювати з ФСБ

Адвокат Сергій Бадамшін відвідав свого підзахисного полонених моряків Василя Сороку в СІЗО “Лефортово”.

Про це правозахисник повідомив на сторінці в Facebook.

“Відвідав військовополоненого Василя Сороку. Настрій бойовий і позитивний. А завдяки процесу в Лефортовський суді настрій став ще позитивніше. Каже,” якщо я не можу поміняти те, що відбувається, то можу змінити ставлення до подій “, – написав Сергій Бадамшін.

За його словами, у моряка залишилися в руці осколки, через що вона болить, набряк не спадає, а тюремні лікарі ставляться до травми байдуже.

“Поранена рука так і не відновлюється. Болить. Набряк не спав. Залишилися осколки. Мене засмучує безвідповідальність деяких лікарів. Незважаючи на неодноразові звернення, не дали рекомендації щодо реабілітації і відновлення. Медична документація за заявою представлена. Невропатолог, якого за заявою запросили на консультацію : “О, а що у вас з рукою? Перелом є? “Потрібно обстеження, вирішимо питання про операцію і реабілітацію”, – розповів адвокат.

Крім того, Сергій Бадамшін розповів, що в СІЗО Василю Сороці пояснили, що телевізор в камеру не дають через відмову співпрацювати з оперативними співробітниками ФСБ.

Залишити відповідь