Четвер, 15 Квітня, 2021
novyny.org@gmail.com
Суспільство

Парафіяни села Положево вирішили перейти до Православної церкви України

A Ukrainian national flag flutters in the wind as people gather to support independent Ukrainian church near the St. Sophia Cathedral in Kiev, Ukraine, Saturday, Dec. 15, 2018. Ukraine's Orthodox clerics gather for a meeting Saturday that is expected to form a new, independent Ukrainian church, and Ukrainian authorities have ramped up pressure on priests to support the move. (AP Photo/Efrem Lukatsky)

У Шацькому районі громада прийняла рішення про приєднання до Православної церкви України.

Про це інформує Шацька РДА.

Парафіяни храму святого великомученика Димитрія Солунського села Положево УПЦ МП після богослужіння, освячення води та проповіді священника, що відбулося 18 січня 2019 року, оголосили про перехід до ПЦУ.

Настоятель монастиря ініціював у храмі голосування, і парафіяни майже одноголосно проголосували за перехід до Православної церкви України.
Оскільки церква у селі була збудована за кошти монастиря і громади на збори, які ініціювала церковна громада, приїхали архімандрит Арсеній, настоятель Світязького Петро-Павлівського чоловічого монастиря та монахи, виконуючий обов’язки старости Самійличівського старостинського округу Олександр Кусько.

Дебати на зборах були досить гострими, священники намагалися переконати людей залишитися у підпорядкуванні Московського патріархату, проте громада наполягла на своєму. Наприкінці настоятель монастиря ініціював у храмі голосування, і парафіяни майже одноголосно проголосували за перехід до Православної церкви України.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.