Четвер, 20 Червня, 2024
ОсвітаЦікаве

Український інститут національної пам’яті розробив гру, за якою можна вивчати історію української революції

Матеріал відповідає шкільній програмі, його можна використовувати для закріплення вивченого, узагальнення, систематизації і самостійної підготовки школярів до ЗНО

Український інститут національної пам’яті представив новий освітній проект – гру для смартфонів і планшетів, розроблену на основі настільної гри «Українська революція 1917-1921 років» для старшокласників, освітян, усіх, хто цікавиться історією.

«Чому гра для мобільних пристроїв? Щоб надати підлітковому дозвіллю змістового наповнення, дати можливість в ігровій формі розібратися у бурхливих подіях в Україні 1917-1921 років, дізнатися про діячів та пам’ятні місця», – пояснюють в ІНП.

Матеріал відповідає шкільній програмі, його можна використовувати для закріплення вивченого, узагальнення, систематизації і самостійної підготовки школярів до ЗНО.

Гра для мобільних пристроїв є історичною вікториною з елементами стратегії. В неї можуть грати від одного до трьох учасників або команд. Упродовж гри необхідно обирати картки і відповідати на питання про події Української революції. Картки пронумеровані та розподілені за шістьма регіонами України: Київщина і Лівобережжя, Поділля, Галичина, Волинь, Південь, Схід.

Залишити відповідь