Субота, 15 Червня, 2024
Події

У Росії знайшли мертвим директора компанії, яка будувала скандальний космодром «Восточный»

Дмитро Савін, який займався будівництвом космодрому “Восточный”, знайдений у дворі свого приватного будинку в Підмосков’ї з вогнепальним пораненням голови

Як повідомили РБК джерела в ГУ МВС Москви, поруч з тілом Савіна лежала зброя, зареєстрована на загиблого. Син Савіна Михайло Савін заявив, що його батько помер від «природних причин».

Компанія «Дальспецстрой» була генеральним підрядником будівництва космодрому Східний до березня 2016 року. Дмитро Савін став главою підприємства після того, як в жовтні 2014 року в відношенні колишнього глави Юрія Хрізмана був порушено справу про розкрадання при будівництві на космодромі. В результаті Хрізман відправився в колонію на 11,5 років.

У березні 2015 року стало відомо, що Дмитро Савін спочатку попросив про пониження в посаді, а через місяць його звільнили з компанії. Дмитро Рогозін, який тоді був віце-прем’єром уряду і курирував космічну галузь, писав у своєму Twitter, що це він «доручив звільнити колишнього главу Дальспецстроя Савіна».

«Він не тільки приховав проблему робочих, а й влаштував до себе дружину, виплативши їй за місяць 800 тис. рублів», – писав Рогозін.

1 коментар

Залишити відповідь