Четвер, 20 Червня, 2024
Суспільство

Три Донецьких села потерпають від сміття

На Донеччині Багатирська, Костянтинопільська та Новопетриківська сільські ради не розробили схеми вивезення сміття з населених пунктів

Як повідомляє прокуратура Донеччини, до цих сільрад місцевою прокуратурою заявлено до Донецького окружного адміністративного суду 3 позови, передає Depo.Донбас.

Прокуратура вимагає визнання противоправною їх бездіяльності у питаннях поводження з відходами на території підлеглим населених пунктів та зобов’язання вчинити дії, спрямовані на забезпечення виконання природоохоронного законодавства.

Зокрема встановлено, що Багатирською, Костянтинопільською та Новопетриківською сільськими радами не розроблено схеми санітарного очищення населених пунктів і місцевої програми поводження з відходами, не визначено виконавця послуг з їх вивезення, не створено комісію з питань поводження з безхазяйними відходами та умови для стимулювання населення до збирання і заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини, не організовано роздільне збирання корисних компонентів відходів.

Відсутність контролю за виконанням вказаних заходів призвело до утворення стихійних смітників загальною площею 6 га та забруднення навколишнього середовища. Наразі позови перебувають в провадженні суду.

Залишити відповідь