Неділя, 16 Червня, 2024
Події

Жителі Санкт-Петербургу викликали обурення в мережі блюзнірськими акціями

Реконструктори дійшли до того, що імітували людей, які впали серед вулиці від голоду, а також проводили тематичні ігри про трагедію.

Про це розповів на своїй сторінці у Facebook російський журналіст Олександр Тверський.

“Святкування дня зняття блокади триває. Це Пітер. Дівчина позує на тлі блокадних декорацій, імітуючи знепритомнілу від голоду. Можуть повторити”, — написав він.

У другому пості Тверський показав фрагмент російських новин, в якому ведуча розповідала про вікторину “125 грамів хліба”, яку також провели в Санкт-Петербурзі. За правильні відповіді в грі біля місцевого молодіжного центру людям видавали пайку хліба, яку отримували жителі блокадного міста. Крім того, там з метою розваги влаштували стрільби зі снайперської і протитанкової гвинтівки. Мішенями були муляжі німецького танка і офіцера Вермахту. В кінці всім учасникам дійства роздали листи-“трикутники” з фронту.

“А-а-а, вікторина “125 грамів хліба”. Вікторина. Вони ї*ануті наглухо. Ще в якості розваг на честь зняття блокади Ленінграду можна було постріляти з гвинтівки по офіцеру Вермахту”, — обурився через цинічний сюжет Тверський.

Журналіста підтримали і його підписники, які висловили своє ставлення до подій у гострих коментарях.

Залишити відповідь