Четвер, 29 Лютого, 2024
Політика

Мадуро заявив російському ЗМІ, що до Венесуели постачають зброю з РФ

Влада Венесуела на чолі з відстороненим президентом Ніколасом Мадуро отримує російське озброєння «найвищого рівня», а персонал пройшов підготовку у Російській Федерації

Про це відсторонений Мадуро заявив в інтерв’ю російському агентству «РИА Новости».

«Президент Володимир Путін нам завжди надає допомогу від Росії у всіх сенсах, і ми її приймаємо зі вдячністю», — сказав Мадуро.

За його словами, він просив Путіна про постійні контакти, підтримку на дипломатичному і політичному рівнях в ООН, захист «правди Венесуели в міжнародному плані».

«Під час розмови кілька днів тому він мені сказав, що ми будемо посилювати співпрацю в економіці, торгівлі, нафті, газі, військовій справі, в усіх напрямках», – заявив Мадуро.

Він також каже, що зброя прибуває щомісяця. Мадуро не бачить ризиків для Росії через співпрацю з Венесуелою після нових санкцій з боку США проти Державної нафтогазової компанії Венесуели (PDVSA):

«Росія – незалежна, суверенна країна; російські підприємства — дуже могутні в світі, у них є свої власні інженерні кадри, фінанси, логістика. PDVSA — підприємство суверенної країни, і оскільки ми дві незалежні країни, ми ведемо бізнес, здійснюємо інвестиції і реалізуємо великі проекти з видобутку нафти. Все буде добре, бізнес між Росією і Венесуелою в нафті й газі захищено бронею», — каже Мадуро.

Станом на 29 січня під час акцій протесту проти чинного президента Ніколаса Мадуро у Венесуелі щонайменше 40 людей загинули, ще 850 були затримані.

Залишити відповідь