Середа, 23 Червня, 2021
novyny.org@gmail.com
Суспільство

Священик УПЦ МП вкрав та знищив підписні листи про перехід до ПЦУ

У селі Смолява Горохівського району Волинської області громада збирала підписи за перехід до Православної Церкви України. Однак, місцевий священик перестрів жінку та силоміць забрав ці підписи.

Про це повідомили місцеві жителі, передає Волинь online.

Як розповідають вони, жінка зібрала підписи, більшість підписалося за ПЦУ. Її на вулиці перестрів священик із сусіднього села Лобачівка, який проживає у Смоляві. Священик став сварити жінку, кричати, що вона вчиняє розкол, а потім схопив тряс її та забрав від неї підписи.

Своєю чергою “касирка” УПЦ МП порвала ці списки. Як наголошується, жінка, що збирала підписи, вже пенсіонерка та поважна у селі людина, адже пропрацювала багато років вчителем.

За її словами, він звинувачував її особисто та тих, хто хоче перейти до Православної церкви України, що вони нібито йдуть у “сатанинську церкву”, а також вимагав “покаятися”. Збори щодо переходу у ПЦУ у Смоляві заплановані на неділю, 17 лютого.

2 коментарі

  • Ааа… то вже вкрав! А раніше писали, що під час збирання підписів порвав, після чого збирали знов, а потім порвала касир, і знов збирали. Ви вже затвердьте одну легенду і дотримуйтесь її, а то якось не логічно виходить.
    А якщо я заплачу 500 грн то теж напишете, замовленні мною статті?
    Дивно… тільки от парадокс виходить, на зборах брали участь й підписувалися люди, котрі взагалі не належать до цієї релігійної громади. Але, звісно, на цей факт можна закрити очі, це ж не вигідно!!!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.