Середа, 23 Червня, 2021
novyny.org@gmail.com
В КиєвіУкраїна

Операція «Анти-лось»: по Києву встановлюють дорожні віхи

Дороги Києва часто виконують роль нелегальних «парковок». Залишені у непризначених для цього місцях автомобілі заважають руху пішоходів, створюють небезпеку, а також стають причинами заторів, пише “Вечірній Київ”.

Тому цього року столична влада разом з комунальниками розпочала програму «Антилось». По всьому місту встановлюють віхи («стовпчики») на найпроблемніших ділянках. Лише за останні кілька місяців безпечнішими стали чотири площі Києва.

Площа біля палацу «Україна»

Співробітники «Центру організації дорожнього руху» встановили дорожніх віх на 120 метрів по вулиці Німецькій, на ділянці від вулиці Великої Васильківської до вулиці Предславинської. Це перешкоджає стихійному паркуванню та ускладнює заїзд до палацу «Україна» та навколишніх будівель.


Бессарабська площа

Дорожні віхи встановили на перехресті вулиць Басейної та Круглоуніверситетської. На думку комунальників, це має підвищити безпеку пішоходів. Адже припарковані машини на цій ділянці погіршували оглядовість та створювали додаткові незручності для пішоходів, особливо для маломобільних груп населення.


Поштова площа

На перехресті вулиць Боричів Тік, Сагайдачного і Володимирського узвозу встановлено дорожні віхи. Ця ділянка дороги давно створювала складнощі для автомобілістів. По вулиці Боричів Тік, в напрямку від Набережного шосе, діє три смуги, дві з яких – для подальшого руху на Володимирський узвіз, і одна – праворуч, на вулицю Сагайдачного. Однак у години пік водії повертають ліворуч з крайньої правої смуги – і на перехресті намагаються повернутися на смугу руху на Володимирський узвіз.

Враховуючи, що на Володимирському узвозі працюють дві смуги руху в бік Хрещатика, це спричиняє конфліктні та аварійно-небезпечні ситуації і, відповідно, затори.


Площа Перемоги

Площа Перемоги теж стала «неприступною» для паркування автомобілів. Дорожні віхи встановили на розгалуженнях смуг руху. Відтепер на ділянці вільно.

Раніше водії використовували цю територію для паркування, що створювало небезпеку як для інших автомобілів, так і для пішоходів. Крім того, площа Перемоги була постійним місцем заторів, зокрема й через тутешніх «героїв парковки». При цьому, позаду торгового центру «Україна» діяв і діє багаторівневий паркінг, який зазвичай не заповнений.

3 коментарі

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.