Четвер, 20 Січня, 2022
Для себе

У Чернівцях лікаря швидкої звинуватили в тому, що він приїхав на виклик п’яним

Прокоментувати ситуацію журналістам сам медик відмовився через зайнятість, а по телефону запевнив, що спиртного не вживав

У Чернівцях батьки хворої дитини звинувачують лікаря швидкої допомоги в тому, що той п’яним приїхав на виклик. Медик натомість запевняє, що спиртного не вживає взагалі, йдеться в Уніан.

4-річна Каталіна з народження хворіє на епілепсію, тому батьки, коли не змогли збити високу температуру, зі страху перед можливим нападом судом викликали швидку. Але лікар, на їхню думку, повівся неадекватно.

“Він зайшов, папку кинув, почав махати руками, почав кричати: чого ви мене викликали, мій час забрали. Якщо була б 40-42 температура, тоді б ви мене викликали”, – каже мама дитини Катерина Нагірняк.

Після прояснення ситуації з епілепсією лікар запропонував зробити дитині укол, але бабуся дівчинки Людмила Бойчук відчула запах алкоголю від медика та заборонила здійснювати маніпуляції з дитиною.

Натомість родичі викликали поліцію та почали знімати лікаря на телефон. Почувши про поліцію, той швидко став збиратися, але поїхати швидкій батьки не дали. Лікаря забрали на експертизу, яка підтвердила – алкоголь у крові є.

Відстороняти чи ні лікаря від роботи до вердикту суду – вирішить медична рада, засідання якої заплановане на цю середу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.