П’ятниця, 17 Січня, 2025
АнонсиКультура

Куди піти 29 березня

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/02/afisha-kyiv-otel-hlava-94.jpg

Концерт хіп-хоп гурту «Глава 94»

Перший сольний столичний концерт андерграундного хіп-хоп-гурту «Глава 94».

«Глава 94» – український хіп-хоп-гурт зі Львова. У своїх піснях учасники колективу Степан «Кашляючий Ед» та Ігор «Ванпанчмен» звертаються до гостросоціальної тематики. У 2018-му за версією Jagermeister rap.ua awards коллектив визнано найкращим україномовним реп-проектом країни.

Вони здатні покласти на біти вірші Івана Франка і Кузьми Скрябіна, їхні панчі українською змушують насолоджуватись дрижаками по шкірі.

Попри роботу в гурті, кожен з хлопців має сольні проекти, треки з яких також можна буде почути на концерті. Випущений улітку альбом Кашляючого Еда «Переклад» увірвався не тільки в топи українського хіп-хопу, а й топ найкращих релізів року загалом. А вже в 2019 «Глава 94» планують вихід нового альбому, і на цьому концерті ви зможете вперше почути нові треки.

Час: 20.00.

Місце: Otel’ (вул. Нижньоюрківська, 31).

Вартість: 220 грн.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/03/afisha-kyiv-halereia-pa-vystavka-volodymyr-hulich.jpg

Виставка Володимира Гуліча «Polygon / Мультикутник»

Галерея РА презентує новий проект Володимира Гуліча. Саме багатосторонній погляд автора – українського художника та куратора численних арт-проектів – зокрема симпозіуму сучасного мистецтва «Бірючій», буде цікавим глядачу його новою серією робіт, об’єднаних загальною назвою «Polygon / Мультикутник».

Тут злилися воєдино живопис, цифрова графіка, відео. За їх допомоги автор дає глядачу можливість вибору, куди потрапити: у величезний портрет, що сміється, в історію смугастої монохромної мавпи, в кольоровий ландшафт, оперуючи оптичними артовими прийомами – ілюзією геометрії, узагальненої до лінії, двійковим кодом чорно-білих смуг.

Око вибирає знайоме, розпізнає силуети, наділяє їх сенсами. Проте існує й те, що можна помітити не відразу, позначене відкритими, яскравими кольорами, силуетами, що декларують абстрактне через фігуративне, емерджентне – нові якості взаємодій, перевагу інстинкту, спонтанного перед раціо.

Володимир Гуліч – учасник і художній куратор арт-групи «Артзебс». «Артзебс» – анархічна художня група, в якій зараз працюють Володимир, Настя Лойко та VJ Yarkus. Із 1998 року в проектах «Артзебс» брали участь такі митці, як Андрій Стегура, Віктор Покиданець, Василь Антонюк, Генадій Козуб, Сергей Братков, музиканти гурту Madjah’s. Група Артзебс заявляє про себе на світових форумах відео маппінгу, зокрема LPM, Bucharest Light Festival – творчого симбіозу міської архітектури, музики й сучасних технологій для реалізації ідей виразності в образотворчому мистецтві.

Час: 19.00.

Місце: Галерея РА (вул. Богдана Хмельницького, 32).

Вартість: вхід вільний.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/03/afisha-kyiv-mykola-zinchenko-quintet.jpg

Концерт Mykola Zinchenko Quintet

Квінтет Миколи Зінченка – колектив «молодої хвилі» київських джазових музикантів. У програмі – авторська музика і джазові стандарти у власному аранжуванні.

Микола Зінченко – молодий гітарист із Києва, працює в різних жанрах: фанк, R&B, hip-hop, джаз. Студент Київського Інституту Музики ім. Глієра. Виступав із різними проектами, серед яких Cancel Band, Laura Marti «Shine», Bitlo, Liza Bayrak. Приймав участь у записі таких альбомів: обидва альбоми daopark, Canxel Band «Case», Ліза Байрак «Ніколи не відпускай».

Склад:

Ростислав Войтко – саксофон

Микола Зінченко – гітара

Олександр Малишев – рояль

Христина Кірік – контрабас

Роман Гуменюк – барабани

Час: 20.00.

Місце: Old Fashioned Bar / 32 (вул. Воздвиженська, 32).

Вартість: 400 грн.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/03/afisha-kyiv-nova-opera-kinoteatr-lira-1.jpg

Кінопоказ «Nova Opera: Бруклінська меса»

У кінотеатрі українського фільму «Ліра» проект «NOVA OPERA на великопму екрані» продовжується прем’єрою в Україні. «Бруклінська меса» – це спецпроект музичної формації NOVA OPERA, створений спеціально для виступу у Церкві святої Марії в Брукліні (Нью-Йорк, США).

Церква святої Марії в Брукліні – одна з найбільших церков Нью-Йорка у стилі арт-деко, стала на десять днів унікальною арт-резиденцією для української музичної формації NOVA OPERA.

Отець Майкл Пері – неповторна людина, священик, що проповідує англійською, іспанською та французською мовами, вже 20 років кожного літа веде служби в Нотр-Дам де Парі, а 2018 року приїхав викладати до Українського католицького університету.

Фазеру Пері вже 78 років, і літургія Нової Опери стала його прощальною промовою, якою він попрощався зі своїм Божим домом перед відходом на пенсію. Цю події він присвятив жервам Голодомору 1932-33 років.

Музиканти упродовж 10 днів перебували у старовинному церковному готелі, наповненому антикварними речами. Мали цілодобовий доступ до церкви, із можливістю репетирувати на новому роялі Стейнвей та одному із найкращих органів США 1911 року.

За день до літургії на церковне подвір’я заїхала компанія техніків, що забезпечують шоу Ріанни та Бейонсе, і завезла фуру театрального світла, лінійний масив із мікрофонами та моніторами такої якості і прозорості, якої не почуєш у жодному європейському театрі.

Католицьке телебачення зняло фільм про цю подію. І все це буквально за тиждень після того, як завершилась серія прем’єр опери-реквієм IYOV на єдиному в світі фестивалі сучасних опер Prototype на Мангеттені.

Жива історія Нової Опери, схожа на роман, на фільм, на безкінечну поему, в якій змішуються українська, польська, данська, німецька, македонська, англійська, китайська, монгольська та шумерська, у якій відззеркалюються панорами європейських столиць та американських мегаполісів, вітражі романтичних костелів та обриси модерних оперних театрів – ця історія тільки починається.

Це перший показ відео-версії фільму в Україні. Відтак не зволікайте, адже цей перформанс для вас буде відтворено вперше.

Час: 19.00.

Місце: Кінотеатр «Ліра» (вул. Велика Житомирська, 40).

Вартість: 50 грн.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/03/afisha-kyiv-oleh-kadanov-music-space-mk.jpg

Акустичний концерт Олега Каданова

Олег Каданов – лідер харківських гуртів «Оркестр Че», «Мантри Керуака», учасник гурту «Лінія Маннергейма», протягом багатьох років ділиться своїми посиланнями через альбоми, які поєднують різні погляди і настрої, реальність та метафізику.

Препаруючи ноосферу, він росте з кожним альбомом, занурюючись в алхімію слова і звуку, щоб розібрати на молекули містифікації сенсів та відтінки нот. На живих виступах діапазон звучання досить широкий – від акустичних ранніх пісень до пізніх експериментів, створених за допомогою лупера, семплера й різноманітних гітарних ефектів.

Ламані розміри, нойзове звучання і сюрреалістичні тексти – три кити, які неодмінно винесуть вас просто на зворотний бік місяця!

Час: 20.00.

Місце: Music Space MK (вул. Богдана Хмельницького, 57б).

Вартість: 200 – 250 грн.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/03/afisha-kyiv-pinchuk-art-centre-art-lab.jpg

Art Lab із художницею Анною Звягінцевою для дорослих та підлітків

Art Lab із художницею Анною Звягінцевою, учасницею виставки номінантів премії Future Generation Art Prize 2019. Порожня площа паперу часто лякає, адже будь-яка дія буде помічена. Однак малюнок уже існує в думках того, хто зібрався малювати. Разом із художницею учасники заняття спробують віднайти їх та зафіксувати, використовуючи білу площу паперу.

Анна Звягінцева – українська художниця. Брала активну участь у багатьох виставкових проектах в Україні та за кордоном, зокрема у 2015 році представляла Національний павільйон України на 56-ій Венеційській бієнале в груповій виставці «Надія». У 2018 році Анна здобула премію PinchukArtCentre – загальнонаціональну премію для молодих українських митців віком до 35 років. Живе і працює в Києві.

Час: 19.00.

Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2), на 5-му поверсі арт-центру в «Освітній кімнаті».

Вартість: вхід вільний, реєстрація.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/03/afisha-kyiv-filarmonia-chaikovskyi-kontserty.jpg

Концерт для скрипки з оркестром ре мажор

Концерт Марка Бушкова, феноменального скрипаля із Бельгії. У супроводі філармонічного симфонічного оркестру під орудою Миколи Дядюри музикант зіграє сольну партію у знаменитому Першому скрипковому концерті Петра Чайковського.

Абонемент № 10 «Симфонічний Вимір» Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України

Диригент – Микола Дядюра

Соліст – Марк Бушков (скрипка) Бельгія

«Ідеал»

Програма:

П. Чайковський – Концерт для скрипки з оркестром ре мажор, тв.35

Л. Бетховен – Симфонія № 4 сі-бемоль мажор, тв. 60

Час: 19.00.

Місце: Національна філармонія України (Володимирський узвіз, 2).

Вартість: 100 – 500 грн.

Залишити відповідь