Вівторок, 23 Липня, 2024
Війна

Військові України та Франції провели спільну операцію

Військові ЗСУ спільно з військовими моряками французького тральщика Capricorne провели пошук, ідентифікацію та знищення підозрілих і вибухонебезпечних предметів.

Про це повідомляє «Флот України»: військові новини півдня країни.

Начальник пошуково-рятувальної служби Військово-Морських Сил ЗСУ Олексій Нестеров наголосив, що це був перший подібний досвід роботи з французькими колегами.

“До цього часу ми вже знешкоджували вибухонебезпечні предмети часів різних світових війн, які знаходили в морі поблизу берегів Криму та у водах річки Дунай. Але особливість проведення пошукових дій в ході цієї операції полягала насамперед у надсучасному обладнанні, яке знаходиться на озброєнні кораблів НАТО”, – зазначив Нестеров.

Він також додав, що завдяки потужному вбудованому в корпус корабля сонару, попри перешкоди та погану видимість все ж вдалося швидко просканувати дно та виявити підозрілі предмети.

Зазначається, що пошук, ідентифікація та знищення вибухонебезпечних предметів у Чорному морі поблизу українського узбережжя буде продовжуватися і надалі. До майбутніх операцій планують залучити значно більше сил та ресурсів як ВМС ЗСУ, так і флотів країн-партнерів у військово-морському співробітництві.

Залишити відповідь