Середа, 24 Квітня, 2024
Спорт

Гемілтон виграв гран-прі Барселони у автоперегонах “Формула-1”

Британець Льюїс Гемілтон став переможцем Гран-прі Барселони на п’ятому етапі чемпіонату світу з автоперегонів у класі “Формула-1”

Про це повідомляє “Укрінформ”.

Гонка в Барселоні на автодромі “Каталунья” вкотре продемонструвала велику перевагу “Мерседеса” в цьому сезоні. Пілоти цієї команди повністю домінували на етапі. Валттері Боттас виграв кваліфікацію, а Льюїс Гемілтон фінішував першим в гонці. Це третя перемога Гемілтона в сезоні і 76-а в кар’єрі.

Друге місце в Барселоні у Боттаса. Третім фінішував Макс Ферстаппен (“Ред Булл”). Пілоти “Феррарі” залишились поза подіумом. Себастьян Феттель – четвертий. Шарль Леклер – п’ятий.

Після 5-ти етапів на перше місце у загальному заліку повернувся Гемілтон, який набрав 112 очок. Боттас став другим – 105 очок. На третій позиції Ферстаппен – 66 очок.

Шостий етап чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 – Гран-прі Монако  відбудеться 23-26 травня на міській трасі в Монте-Карло.