Четвер, Листопад 14, 2019
Цікаве

На Прикарпатті ДСНС готується до гасіння пожеж в гірській місцевості

Сьогодні до Івано-Франківська прилетіли 2 літаки Ан-32П та гелікоптер Мі-8МТ. Впродовж дня було проведено рекогносцировки району польотів та місць забору і зливу води. Також перевірено майданчики на придатність їх до виконання посадки.

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Як зазначив начальник Управління ДСНС в області Володимир Чернецький, левову частку пожеж, що виникли на території області з початку року, складають загорання у природних екосистемах. Цьогоріч на Прикарпатті ще не виникало загорань в лісовій місцевості, але досвід минулих років показує, що рятувальники повинні бути завжди готовими до надзвичайних ситуацій, а залучення авіації є вкрай потрібним для ліквідації такого роду пожеж.

Зі слів командира Спеціального авіаційного загону Івана Коробки, до навчань буде залучено 2 літаки Ан-32П та гелікоптер Мі-8МТ, всього упродовж зборів на літаках пройдуть навчання 6 екіпажів, а на гелікоптері – 15 екіпажів. Найважливіші льотні роботи заплановано на найближчі три дні. Також Іван Коробка зазначив, що метою даних навчань є підготовка до робіт у гірській місцевості – як ліквідація пожеж, так і надання допомоги людям, які потрапили в надзвичайні ситуації. Вже найближчим часом планується, щоб на Прикарпатті на постійному чергуванні перебував гелікоптер ДСНС України.

Залишити відповідь

seven − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.