Субота, 6 Червня, 2020
Цікаве

На Прикарпатті ДСНС готується до гасіння пожеж в гірській місцевості

Сьогодні до Івано-Франківська прилетіли 2 літаки Ан-32П та гелікоптер Мі-8МТ. Впродовж дня було проведено рекогносцировки району польотів та місць забору і зливу води. Також перевірено майданчики на придатність їх до виконання посадки.

Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Як зазначив начальник Управління ДСНС в області Володимир Чернецький, левову частку пожеж, що виникли на території області з початку року, складають загорання у природних екосистемах. Цьогоріч на Прикарпатті ще не виникало загорань в лісовій місцевості, але досвід минулих років показує, що рятувальники повинні бути завжди готовими до надзвичайних ситуацій, а залучення авіації є вкрай потрібним для ліквідації такого роду пожеж.

Зі слів командира Спеціального авіаційного загону Івана Коробки, до навчань буде залучено 2 літаки Ан-32П та гелікоптер Мі-8МТ, всього упродовж зборів на літаках пройдуть навчання 6 екіпажів, а на гелікоптері – 15 екіпажів. Найважливіші льотні роботи заплановано на найближчі три дні. Також Іван Коробка зазначив, що метою даних навчань є підготовка до робіт у гірській місцевості – як ліквідація пожеж, так і надання допомоги людям, які потрапили в надзвичайні ситуації. Вже найближчим часом планується, щоб на Прикарпатті на постійному чергуванні перебував гелікоптер ДСНС України.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.