Понеділок, 30 Листопада, 2020
novyny.org@gmail.com
Події

Під час протестів в Іраку вже загинуло 94 людини

МЗС просить українців не відвідувати цю країну

Кількість загиблих учасників загальнонаціональних демонстрацій в Іраку зросла до 94 осіб, понад 4 тис. постраждали. Про це повідомляє Reuters.

Є випадки, коли вогонь по демонстрантах ведуть поліцейські снайпери. Про факти кровопролиття повідомляється з різних міст країни.

Нинішнє протистояння журналісти називають найважчим з часів придушення два роки тому збройного опору учасників терористичної організації “Ісламська держава”.

Тому громадянам України рекомендують в МЗС утриматися від поїздок до Республіки Ірак.

“У зв’язку з масовим антиурядовими протестами в столиці Республіки Ірак – місті Багдад й істотним погіршенням ситуації в країні, а також нездатністю іракських правоохоронних органів забезпечити належний захист на території Іраку іноземних громадян, Міністерство закордонних справ України вкотре рекомендує громадянам України, які планують відвідати цю країну, утриматися від поїздок до Іраку без гострої необхідності, а тим громадянам, які вже там перебувають, покинути її територію”, – йдеться в повідомленні.

Також в МЗС рекомендують за відсутності можливості безпечно виїхати з країни, не залишати місць проживання і відстежувати повідомлення українських та міжнародних ЗМІ, місцевих органів влади про розвиток ситуації.

“У разі потрапляння в надзвичайні ситуації, виникнення загрози життю або здоров’ю під час перебування на території Іраку, рекомендуємо громадянам України звертатися в посольство України в Іраку”, – підкреслють дипломати.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.