Субота, 15 Травня, 2021
novyny.org@gmail.com
КультураЦікаве

Порошенко поділився враженнями після перегляду рок-мюзиклу про Майдан у Театрі на Подолі

Петро Порошенко разом з дружиною Мариною прийшли на рок-мюзикл про Майдан “Got to be free” у столичному Театрі на Подолі

Своїми враженнями п’ятий президент України поділився у себе на Telegram.

“Жодні слова не замінять емоції після перегляду рок-мюзиклу про Майдан Got to be free у Театрі на Подолі. Він викликає почуття гордості, що ти українець, живеш у часи, коли твориться держава, народжується нація. Усі ми разом робимо те, що дозволяє з вірою і твердою впевненістю дивитися в європейське майбутнє України.

Він викликає почуття гордості, що ти українець, живеш у часи, коли твориться держава, народжується нація. Усі ми разом робимо те, що дозволяє з вірою і твердою впевненістю дивитися в європейське майбутнє України”, – зазначив політик.

За його словами, “Театр на Подолі – це наш український дім”.

Результат пошуку зображень за запитом "“Got to be free" порошенко"
Результат пошуку зображень за запитом "“Got to be free" порошенко"

“Саме такі вистави хотів тут бачити: які правдиво показують, якою насправді є сучасна Україна по духу, з яким вогнем у серці і любов’ю до своєї країни живуть українці. Цей мюзикл мають подивитися якомога більше українців та іноземців.”, – додав Порошенко.

Він зазначив, що наступна постановка Got to be free у Театрі на Подолі відбудеться 21 листопада – гарна альтернатива концерту хору імені Верьовки.

“Ми з Мариною вдячні команді акторів та автору ідеї Володимиру Лавренчуку за те, що ми спільно будуємо Україну. Вдячний пану Володимиру за подарунок – уламок бруківки з Інституцької. Це – хороше нагадування про те, за які цінності ми боролися і ні за що не маємо від них відступати. Поставлю на своєму робочому столі. Щиро раджу прийти на Got to be free у Театрі на Подолі, а скоро, сподіваюся, і в інших містах України”, – додав Петро Порошенко.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.