Субота, 2 Березня, 2024
Суспільство

Нацбанк подав до суду на нардепа Дубінського за наклеп

Солом’янський районний суд міста Києва, відкрив провадження за позовом Національного банку України до депутата Верховної Ради від фракції “Слуги народу” Олександра Дубінського, про захист ділової репутації центрального банку.

Про це 28 листопада повідомила прес-служба НБУ на сторінці фінансової установи .

Повідомляється, що правління Національного банку України переконане, що через Олександра Дубінського, якого в медіа називають рупором олігарха Ігоря Коломойського, реалізується цілеспрямована інформаційна атака на Національний банк.

“За нею, вочевидь, “стоїть” власне сам ексвласник ПриватБанку, який із часу націоналізації ПриватБанку (три роки тому) намагається уникнути повернення коштів, виведених із банку до входження держави в його капітал. Негатив та наклеп, вимоги та очікування “тієї” сторони систематично озвучуються Дубінським або пов’язаними з ним інформаційними ресурсами”,-йдеться в заяві.

Уточнюється, що Національний банк вимагає від Олександра Дубінського спростувати недостовірну інформацію, поширену ним у мережі Інтернет у обліковому записі DubinskyPro на вебресурсах youtube.com та facebook.com.

За словами фінансової установи, депутат повідомив, що керівництво Національного банку в особі Голови НБУ Якова Смолія та першого заступника Голови Катерини Рожкової нібито організувало “злодійську схему”, яка полягає у цілеспрямованому виведенні банків із ринку за хабарі від їхніх акціонерів для подальшої виплати їм компенсації з держбюджету.

Національний банк вимагає спростування цієї інформації.

Залишити відповідь