Субота, 2 Березня, 2024
Суспільство

Державіаслужба заборонила з 9 січня польоти в повітряному просторі Ірану

До з’ясування причин катастрофи літака “Міжнародних авіаліній України” Державіаслужба заборонила українським авіакомпаніям польоти в повітряному просторі Ірану.

Про це повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

“Ми співчуваємо сім’ям і близьким загиблих в авіакатастрофі в Ірані. Рішенням Державіаслужби польоти в повітряному просторі Ірану заборонені українським авіакомпаніям з 00.00 9 січня 2020 року – до з’ясування причин катастрофи. Державіаслужба проведе позапланову перевірку стану безпеки польотів МАУ. Також будуть проведені додаткові перевірки стану безпеки польотів інших авіакомпаній”, – цитує прес-служба міністра інфраструктури України Владислава Криклія.

Керівник міністерства повідомив, що, за попередніми даними, на рейс Тегеран-Київ було зареєстровано 167 пасажирів і 9 членів екіпажу.

“Українців було 11. Це 9 членів екіпажу і 2 пасажири. Більшість пасажирів на борту були громадяни Канади, Ірану, Швеції, Афганістану, Німеччини, Великої Британії. В аеропорту “Бориспіль” працюють психологи і медики для надання допомоги сім’ям загиблих”, – сказав Криклій.

Зазначається, що причини авіакатастрофи будуть ретельно досліджені.

“Іранська національна комісія з розслідування катастрофи розпочала свою роботу. Український посол і консул тісно взаємодіють з авіаційною владою Ірану з метою оперативного з’ясування причин катастрофи і репатріації тіл загиблих українців”, – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що до Ірану буде відправлено групу для допомоги в пошуковій операції і фахівців для розслідування причин катастрофи в складі п’ятьох осіб Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами, двох фахівців Державіаслужби і трьох представників авіакомпанії МАУ.

“Назвати причини трагедії можна буде лише після проведеного офіційного розслідування”, – йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь