Середа, 28 Липня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

Військові розвідки України та Угорщини спільно виявлятимуть загрози регіональній безпеці

Про об’єднання зусиль домовилися керівники розвідувальних відомств двох держав.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“Під час переговорів начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-полковника Василя Бурби з начальником Головного управління воєнної інформації Угорської Республіки генерал-лейтенантом Яношем Берешем було досягнуто домовленостей щодо об’єднання зусиль та розширення взаємодії зі зміцнення регіональної колективної безпеки”, – йдеться у повідомленні.

Домовлено, що співпрацю буде організовано за кількома напрямами та у різних форматах партнерства. Зокрема, службовці розвідок двох держав опрацьовуватимуть спільні аналітичні оцінки нових загроз безпеці в регіоні та розроблятимуть механізми колективної протидії.

Бурба та Береш також узгодили першочергові спільні кроки очолюваних ними відомств, які дадуть змогу підвищити якість обміну розвідувальною інформацією та рівень поінформованості безпекових структур НАТО.

У ГУР наголошують, що розширення співпраці в розвідувальній сфері між Україною та Угорщиною сприятиме залученню України до Програми розширених можливостей НАТО та зміцнюватиме спроможності розвідувального співтовариства країн-членів Альянсу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.