Субота, 2 Березня, 2024
Суспільство

На допит в ДБР Порошенко хотів зайти з депутатами фракції

Сьогодні 24 січня, п’ятий президент Петро Порошенко прийшов на допит в Державне бюро розслідувань і намагався потрапити всередину з адвокатами і депутатами фракції “Європейської солідарності”. В результаті охорона пропустила тільки Порошенко та його захисників.

Про це повідомила прес служба “ЄС”.

Охорона Державного бюро розслідувань порушує Конституцію України та закон «Про статус народного депутата України», перешкоджаючи депутатам фракції «Європейська Солідарність» пройти до приміщення ДБР. Про це заявив народний депутат Ростислав Павленко в коментарі журналістам.

“Стаття 17 закону «Про статус народного депутата передбачає», що народний депутат України  має право безперешкодно потрапляти на територію державних установ, підприємств і організацій, і має бути невідкладно прийнятий його керівником”, – пояснив Ростислав Павленко.

У той же час, велася пряма трансляція зі сторінки Порошенко в Facebook.

“Хочу вибачитися за поведінку цих негідників. Вам має бути соромно. Ви не є поліцейські і українці. Даєте мені можливість пройти всередину? Бо я йду на допит по Мінських угодах. Але вони будуть намагатися робити політичне шоу у стилі “Сватів” чи “95 кварталу”! Вони вміють лише шоу робити, але ми не дамо це робити”,-заявив Петро Порошенко.

Перед входом до ДБР зібралося 12 нардепів від “ЄС”: Ірина Геращенко, Артур Герасимов, Микола Княжицький, Володимир Ар’єв, Ніна Южаніна та інші, а також група прихильників експрезидента.

В результаті, в ДБР пустили лише Порошенко і його захисників Ігоря Голованя і Іллю Новікова.

Депутати від “ЄС” викликали поліцію з метою примусити Державне бюро розслідувань виконати норми законодавства та забезпечити доступ парламентарів до приміщення ДБР і право на невідкладний прийом очільницею ДБР Іриною Венедіктовою. Але за пів години правоохоронці так і не приїхали.

Залишити відповідь