Четвер, 29 Лютого, 2024
Суспільство

У Харкові з площі Свободи прогнали проросійських активістів

Одразу після початку пікету, що проходив біля будівлі Харківської ОДА, до його учасників підійшла група людей – представники “Правого сектору”, “Спілки ветеранів АТО”, “Національного корпусу” і “Національних дружин”.

Про це повідомляє Depo.Харків.

У прихильників ОПЗЖ, які вимагали збільшити обсяг російськомовного викладання у школах, вирвали їхні плакати. У них почали кидати яйця.

Після цього поліцейські, котрі тримали в щільному кільці учасників пікету ОПЗЖ, спробували відвести їх убік. Під час того, як поліція намагалася завантажити прихильників ОПЗЖ у свої мікроавтобуси та вивези з площі Свободи, сталася низка сутичок. З обох боків використовувався сльозогінний газ, від дії якого постраждала й низка журналістів. Під вигуки “Чемодан, вокзал, Россия” прихильників ОПЗЖ завантажили до поліцейських спецавтомобілів та з сиренами вивезли з площі Свободи.

На цей час під стінами Харківської ОДА продовжується мітинг проукраїнськи налаштованих громадських організацій. Близько 100 людей закликають не допустити реваншу в Харкові та Україні.

Залишити відповідь