Середа, 8 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
В КиєвіПолітика

Кличко:Хтось повинен сісти – або корумпований чиновник, або ті – хто фабрикував цю справу!

Фото: Віталій Кличко / Скріншот відео

Мер Києва Віталій Кличко переконаний, що розслідування справи щодо першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника має бути відкритим та публічним. І суспільство повинне отримати відповіді на всі питання.

Мер столиці зробив заяву,щодо того, що першого заступника голови КМДА Миколу Поворозника ніби-то спіймали на хабарі та затримали.

Про це він повідомив в своєму офіційному телеграм-каналі.

” Я завжди говорив і попереджаю всіх чиновників: якщо слабкі до грошей і не розумієте своєї відповідальності, – краще тут не працювати. Головні принципи, за якими люди обирають владу, і за якими я став мером, – нульова толерантність до корупції та справедливість. І, якщо чиновник винен, – має відповідати за законом! Тут без варіантів. Я нікого не покривав і покривати не буду! Але. Якщо це чиїсь маніпуляції і політичні ігри, щоб дискредитувати міську владу, то однозначно повинні відповідати ті, хто за цим стоїть! Я цю справу доведу до кінця! І вимагаю – аби не було політичної заангажованості правоохоронців – відкритого і публічного розслідування цієї справи!», – підкреслив Віталій Кличко.

Він зазначив, що перший заступник голови КМДА – чиновник високого рангу. І, згідно законодавства, такі справи – підслідність НАБУ.

“Я звертаюся до НАБУ оперативно розслідувати цю справу і дати відповіді на питання, що хвилюють суспільство.Хтось повинен сісти – або корумпований чиновник, або ті – хто фабрикував цю справу!”,- наголосив Кличко.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.