Четвер, 9 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

Регіони Австралії почали послаблювати карантинні обмеження

В Австралії поступово послаблюють карантин на тлі зменшення числа нових випадків COVID-19 на території країни.

Про це повідомляє dpa.

«Австралійські штати й територіальні юрисдикції почали послаблювати обмеження, пов’язані з коронавірусом, після того як в країні почала зменшуватися кількість нових випадків», – йдеться в повідомленні.

Австралійська столична територія стала першим регіоном, в якому не зафіксували випадків коронавірусу.

Найбільш густонаселений штат Австралії – Новий Південний Уельс, зі столицею Сідней, послабить обмеження з п’ятниці, дозволивши мешканцям відвідини, при цьому максимальна кількість гостей – двоє дорослих і їхні діти.

Регіон Квінсленд також зніме обмеження з п’ятниці, дозволивши пікніки і поїздки на вихідні на відстань до 50 км від місця проживання. Штат також відкрив для відвідування національні парки, пляжі і бізнес-центри.

Регіон Західна Австралія з понеділка вже зняв деякі обмеження, тепер там можливі зібрання групами до десяти осіб (раніше дозволялося лише по двоє).

Північна територія країни, де упродовж 24 днів не було зафіксовано жодного випадку коронавірусу, послабить обмеження ще більше, ніж інші юрисдикції, зокрема дозволить проводити заходи просто неба й відвідувати національні парки.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.