Понеділок, 6 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Кримінал

У Києві викрили фірму, яка вивозила на звалища відходи з інфекційних лікарень

Служба безпеки України викрила київську фірму, що займається утилізацією небезпечних відходів з інфекційних лікарень. Дії могли спричинити поширення COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

“Служба безпеки України задокументувала протиправну діяльність комерційної структури, яка порушувала санітарні правила і норми утилізації небезпечних відходів з інфекційних лікарень Київщини, що могло спричинити поширення COVID-19”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за попередніми даними слідства, компанія, що спеціалізується на утилізації небезпечних використаних матеріалів по всій Україні, зокрема медичних та біологічних, після запровадження карантинних заходів уклала з опорними лікарнями Києва для прийому хворих на COVID-19 додаткові договори на утилізацію заражених медичних відходів. 

При цьому встановлено, що насправді використані шприци, медичні маски, халати та інші небезпечні предмети з цих установ працівники фірми вивозили на звичайні сміттєві звалища та полігони для твердих побутових відходів замість фактичної утилізації. 

У СБУ зазначили, що вивезеноо понад 4 тонни небезпечних медичних відходів з інфекційних лікарень на один з полігонів у Київській області.

У межах відкритого кримінального провадження правоохоронці провели обшуки в офісі та за місцем проживання фігурантів, у ході яких вилучено документальні матеріали, які підтверджують протиправну діяльність, засоби зв’язку та комп’ютери. Слідчі дії тривають.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.