Середа, 28 Вересня, 2022
ПодіїСвіт

Трамп пояснив, чому США займають перше місце за кількістю заражених

На думку Трампа, це свідчить про те, що в США найкраща система тестування у світі

Американський президент Дональд Трамп заявив, що понад 1,5 млн виявлених випадків коронавірусу в США – результат “найкращою у світі” системи тестування. Перше місце в світі за кількістю заражень Трамп назвав “почесним знаком”.

Про це повідомляє BBC.

Трамп заявив, що США проводять більше тестувань, ніж будь-яка інша країна.

“Я вважаю, що в певному сенсі це добре (число заражень в США – ред.), тому що це означає, що наші випробування набагато кращі. Між іншим, ви знаєте, коли ви говорите, що ми фіксуємо нові випадки – це тому, що у нас більше тестувань, ніж у будь-кого”, – заявив Трамп.

На його думку, лідерство США за кількістю хворих COVID-19 не є “чимось поганим”.

“Тому, коли у нас багато випадків, я не вважаю це чимось поганим, я розглядаю це як певну річ, як щось хороше, бо це означає, що наше тестування найкраще”, – зазначив президент, додавши: “Я розглядаю це як почесний знак. Дійсно, це почесний знак”.

За даними Центру з контролю за захворюваннями, США у вівторок, 19 травня провели 12,6 млн. тестів на коронавірус.

Дійсно, Штати є лідером за кількістю проведених тестів. Проте США знаходяться на 16 місці в світі за кількістю тестів на 1000 чоловік, поступаючись Ісландії, Новій Зеландії, Канаді і навіть Росії, відзначають в Оксфордському університеті.

За словами директора Гарвардського інституту глобальної охорони здоров’я Ашиш Джа, США потрібно проводити понад 900 тис. тестів щодня, щоб з часом безпечно повернутися до нормального життя. Наразі Штати виконують лише третину від зазначеної кількості тестів.

Нагадаємо, вчора американський віце-президент Майк Пенс заявив, що всі штати почали запускати свою економіку після карантину.

На початку травня президент США спрогнозував, що в кінцевому рахунку коронавірус може забрати життя до 100 тис. американців. З початку пандемії в Штатах померли 93,5 тис. осіб. Загальна кількість заражених станом на 20 травня наближається до 1,6 млн.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.