Середа, 28 Вересня, 2022
Політика

ВР повернеться до пленарної роботи 2 червня

Верховна Рада повернеться до пленарної роботи 2 червня, оскільки нових випадків захворювання депутатів на COVID-19 немає

Про це повідомила заступник голови депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» Євгенія Кравчук на своїй сторінці у Facebook.

«Рада повернеться до пленарної роботи у вівторок, 2 червня. Нових випадків захворювання на COVID-19 серед депутатів поки немає – усі тести тих, хто контактував із Валерієм Божиком, – негативні», – запевнила Кравчук.

При цьому вона зазначила, що пленарний тиждень Рада розпочне з розгляду програми діяльності уряду.

«Абсолютна більшість комітетів Верховної Ради не підтримали той текст, який Кабінет міністрів подав ще у квітні, і надали свої рекомендації. Вірогідно голосування в залі буде аналогічним, і програму відправимо на доопрацювання. За законом уряд повинен внести доопрацьований варіант, і парламент розгляне його протягом 15 днів. Розраховуємо отримати детальніший і більш конкретний документ, який врахує рекомендації народних депутатів», – уточнила політик.

Також, за словами Кравчук, у порядку денному на тиждень – голосування у другому читанні законопроєкту про «злодіїв у законі», постанови від комітету у закордонних справах, пакет законопроєктів від «цифрового» комітету – про хмарні послуги, про електронні комунікації, про захист телекомунікаційних мереж.

Окрім того, в планах голосування – у другому читанні законопроєкту з пакету порятунку креативних індустрій.

«І важливі зміни до виборчого законодавства: зокрема щодо впровадження партійних списків на місцевих виборах у міських ОТГ, де не менше 15 тисяч населення (зараз – 90 тисяч), зменшення застави за участь у виборах у чотири рази, паралельне висування до рад різного рівня – у першому читанні», – додала депутатка.

Раніше представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан (фракція «Слуга народу») сказав, що не виключає, що парламент може 2 червня внести зміни до режиму роботи на тиждень у зв’язку із виявленням коронавірусної хвороби (COVID-19) у народних депутатів.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.