Вівторок, 30 Травня, 2023
АналітикаІнтерв'ю

Данілов розповів, що може чекати на РФ після перемоги України: роздиратимуть на шматочки

Перемога України у війні з Росією стане для агресора початком кінця. Після завершення війни на РФ чекатиме відплата – її роздиратимуть на шматки.

Кожна держава, в якої Росія окупувала території, забере назад свої землі. Про це в інтерв’ю 24 каналу розповів секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, повідомляє “Obozrevatel”.

Секретар РНБО переконаний, що після перемоги України росію чекатиме відплата – її роздиратимуть на шматки. Кожна держава відбере назад ту територію, яку окупанти колись загарбали.

Зокрема, зазначив Данілов, почати повертати свої землі мала би Грузія.

“Коли почалася війна, в мене були суперечки з деякими нашими керівниками стосовно моїх заяв відносно Грузії. Я й сьогодні вважаю, що Грузія, якщо вважає Абхазію та Північну Осетію власною територією, мала би підніматися і захищати свою країну. І інші країни: якщо ви вважаєте, що це (територія, окупована Росією. – Ред.) це ваше, то звертайте увагу, як це робимо ми – і робіть так само. Але вони чекають”, – зазначив Данілов.

Він підкреслив, що багато країн, що у різні періоди стали жертвами імперської експансії РФ та втратили свої території, наразі чекають на перемогу України.

“На нас дуже великі сподівання в багатьої країн, які після того, як ми переможемо, будуть роздирати РФ, забирати те, що Росія в них свого часу забрала”, – наголосив секретар РНБО.

Він зазначив, що країни, які постраждали від російської агресії, могли би долучитися до України, аби пришвидшити перемогу. Однак зробити це їм завадив страх.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.