П’ятниця, 26 Травня, 2023
ОсвітаСвітУкраїна

Оголошено програму стипендій для українських студенток в польських технічних університетах

Програма складається з 10-місячної стипендії у розмірі 2000 злотих брутто на місяць (загалом 20 000 злотих брутто, виплачується одноразово) для покриття витрат на навчання та розвиток

Стипендіальна програма «New Technologies for Women – Ukraine» (Нові технології для жінок – Україна) призначена для студенток і докторанток з України, які навчаються в польських технічних університетах, і випускниць шкіл, які починають навчання у Польщі в галузі технологій, інженерії та математики та опинилися в складній життєвій ситуації через війну в Україні, передає “Польське радіо”.

Це програма Освітньої фундації «Perspektywy» та фірми «Intel» для збільшення жінок в індустрії нових технологій. Як повідомляє Польське агентство преси (PAP), подати заявку на стипендію можна через сайт https://www.stypendiadladziewczyn.pl/ukraine/application-form, набір триватиме до 10 вересня цього року.

Програма складається з 10-місячної стипендії у розмірі 2000 злотих брутто на місяць (загалом 20 000 злотих брутто, виплачується одноразово) для покриття витрат на навчання та розвиток. Це також охоплює семінари з технічних і м’яких навичок з експертами «Intel Technology Poland», консультації з питань кар’єри та участь у програмі наставництва «Buddies». Переможниці також зможуть безкоштовно взяти участь у Perspektywy Women in Tech 2023 – найбільшій події в Європі та Азії для жінок, які працюють у сфері STEM (наука, технології, інженерія та математика).

Кандидатки мають володіти англійською мовою на комунікативному рівні, мати статус студентки або докторантки впродовж наступного навчального року. Для цього потрібно надати довідку про підтвердження такого статусу з ВНЗ.

Набір на програму «New Technologies for Women – Ukraine» поділений на два етапи. Приймання заявок та їх формальна перевірка триватиме до 10 вересня. Другий етап триватиме до 20 жовтня. Потім буде обрано 50 переможниць.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.