Понеділок, 29 Травня, 2023
АналітикаВійнаІнтерв'юУкраїна

“Арестовщини” потрібно позбавлятися, – Олег Сенцов про реальну ситуацію на війні

Український військовий Олег Сенцов зазначив про те, що українців не залишає піднесений моральний дух. Проте, за його словами, ми маємо певні очікування, що війна закінчиться швидко.

Олег Сенцов зазначив в інтерв’ю 24 каналу, що це наше бажання, а не реальна ситуація. Вона не така хороша, як нам цього хотілося б.

Олег Сенцов про “арестовщину”

Я відчуваю, що українців не залишає піднесений моральний дух. Вони мають певні очікування, що війна закінчиться швидко. Але це наше бажання, а не реальна ситуація. Вона не така хороша, як нам цього хотілося б,
– сказав військовий.

Олег додав, що війна не могла б і не може закінчитися через два-три тижні, перемога не настає за такий короткий час. Це все “арестовщина”, яка немає жодного стосунку до реальної війни.

“Що через два-три тижні? Перемога? Я не знаю, у кого були такі дитячі настрої. У нормальних людей, які хоч трохи розуміють, дивляться на карту та в статистику — яке військо в росії, який у нього економічний запас, скільки грошей туди пішло, скільки путін витратив на це все сил і часу, адже він пішов у відкритий наступ, — хто буде здаватися через три тижні? Це ясно як білий день”, – наголосив він.

А розраховування на два-три тижні — це “арестовщина”, і її потрібно було позбавлятися вже давно,
– сказав Олег.

Сенцов про настрої військових на війні

Крім того, в інтерв’ю український захисник розповів про настрої військових на війні. Він запевнив, що світ військових зовсім не схожий на той світ, який малює фейсбук, де прекрасні та красиві воїни у формі з автоматами на фото.

Війна зовсім інша. Вона не схожа на новини. Війна трохи схожа на дуже хороші фільми про війну, яких мало. Або на дуже хороші книжки про війну, яких теж мало. Але вона точно не схожа на пересічне уявлення людей,
– зазначив він.

“Я так багато знав про війну, але однаково це інші відчуття й реальність. Це не те, що я собі уявляв до повномасштабного вторгнення”, – доповнив Олег.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.