Неділя, 3 Грудня, 2023
МузикаУкраїна

Alyona Alyona присвятила зворушливий трек Маріуполю і довела мережу до сліз

Українська співачка Alyona Alyona присвятила зворушливий трек тимчасово окупованому російськими загарбниками Маріуполю. В тексті йдеться про страждання маріупольців, звірства окупантів та віру в те, що скоро над містом-героєм замайоріють українські прапори. Кліп розчулив містян та українців, небайдужих до трагедії.

Відеоряд складається зі щемливих кадрів довоєнного Маріуполя, а також трагічних відео з часів повномасштабної війни. З роликом можна ознайомитися на YouTube-каналі Ukraїner, передає OBOZREVATEL.

Співачка написала новий хіт для проєкту “Хоробрі міста”, в якому українські артисти присвячують зворушливі рядки різним населеним пунктам, котрі потраждали від російської агресії. Серед них: Нова Каховка, Мелітополь, Херсон, Бердянськ, Маріуполь тощо.

У пісні зірка розповідає спершу про місто в його розквіті, а потім демонструє в рядках та фотографіях страждання містян, героїчних захисників “Азовсталі”, розбомблені будинки та заплакані обличчя українців.

“І з потягу через перони

Я пішки пройдуся до моря

А в парку шумітимуть крони

А з Храму Петра гучно дзвонять

Там діти козацього роду

Та сповнений вірою погляд

Місто моє Маріуполь, ти чуєш? Я поряд”, – йдеться в приспіві.

За добу кліп зібрав 13 тисяч переглядів і ця цифра невпинно зростає. Під відео українці залишили свої коментарі, а особливо зворушеними виявилися маріупольці.

“Скільки мужніх людей віддали життя, захищаючи Маріуполь. Пісня дуже зворушлива”, “Мої перші 25 років життя пройшли в Маріуполі. Скорішого повернення до життя, Маріуполь”, “Мурахи по шкірі і сльози”, “Ця пісня точно про наш Марік. Дякую, Альона, від усього серця”, “Що відеоряд, що кожен рядок – прямо в серце”, – йдеться в повідомленнях.

Раніше OBOZREVATEL писав, що пісня молодого українського виконавця LESAN “Ми незалежні” набирає популярності в мережі.

Залишити відповідь