Субота, 2 Вересня, 2023
На росії

У Москві бійці Росгвардії мобілізували будівельників, які займалися зведенням траси: у них відібрали документи.

У країні-агресорі Росії продовжуються масові рейди з вилову потенційних смертників для відправлення їх на війну в Україну. При чому ловлять чоловіків уже не лише співробітники військових комісаріатів разом із поліцейськими, а й бійці Росгвардії.

Так, силовики увірвалися в одну з громад і забрали до військкомату будівельників. Про це повідомляє Telegram-канал ВЧК-ОГПУ, повідомляє OBOZREVATEL.

Затримані в Москві геодезисти та будівельники назвали те, що відбувається “свавіллям”. Примітно, що у гуртожитку, де проводився рейд, розташовувалися робітники, які будували одну із трас.

“Тут свавілля відбувається. Нас просто привезли і все. Забрали документи, зараз хочуть насильно посадити в автобус і відвезти в частину. Співробітники поліції перешкоджають цьому. Документи нам не віддали. Паспорт та військовий квиток забрали, повістку ми не отримали, припис теж не отримали”, – поскаржився будівельник.

Дорогою до військової частини деякі мобілізовані почали втрачати свідомість. При цьому один із призовників упав із такою силою, що розбив головою скло в автобусі.

“От у таких умовах везуть. Без документів, без усього. Вже люди непритомніють” – видав громадянин РФ.

Нагадаємо, в Російській Федерації співробітники військових комісаріатів разом із поліцейськими розпочали рейди з “вилову” потенційних смертників для відправки їх на війну в Україну. Причому тепер це відбувається вже в столиці Росії Москві та другому за чисельністю населення місті – Санкт-Петербурзі.

Раніше повідомлялося, що в РФ потенційних мобілізованих російські силовики шукали на вулицях та біля станцій метро.

До речі, жителі Росії зможуть вже на своїй шкурі відчути всі “принади”, розв’язаної кремлівським диктатором Путіним війни. Перший “вантаж 200” із мобілізованих до РФ вже повернувся додому.

Як повідомляв OBOZREVATEL, РФ не проводить реальної підготовки росіян, які потрапили під “часткову мобілізацію”. Призовників не постачають ні засобами захисту, ні навіть харчуванням.

Загибель перших мобілізованих росіян спричинила шквал критики в РФ. За прогнозами Інституту вивчення війни, їх втрати на кінець зими можуть досягти 10 тис. осіб.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.