Понеділок, 26 Лютого, 2024
Боротьба в тилуУкраїна

Компанія “Серв’є Україна” передала понад 80 мільйонів гривень на гуманітарну допомогу українцям

Фармацевтична компанія “Серв’є Україна” активно підтримує рух солідарності для допомоги державі та українцям, що постраждали внаслідок повномасштабної війни.

Компанія “Серв’є” підтримує українців через різноманітні канали гуманітарної допомоги. Завдяки створеному “Фонду солідарності України” була надана підтримка у розмірі 1,5 мільйона євро. Крім того, компанія передала допомогу лікарськими засобами “Серв’є” більше ніж 231 лікарні по всій Україні та сфокусувалась на безпеці українських колег та їхніх сімей.

Про те, як компанії вдалось створити власний фонд та скерувати чимало ресурсів на допомогу державі – дізнавайтесь у матеріалі, передає 24 канал.

Як “Фонд солідарності України” допомагає у час війни

Група “Серв’є” створила благодійний фонд для забезпечення фінансовою підтримкою організацій, які працюють в Україні.

Зібрати 1,5 мільйона євро “Фонду солідарності України” допомогли працівники компанії по всьому світу. Вони одразу підтримали благодійну ініціативу та зробили особисті внески. Таку активність керівництво “Серв’є” вирішило додатково заохотити: за кожне євро, який працівник передав у фонд, компанія жертвувала ще одне євро.

З такою чималою підтримкою “Серв’є” та інших французьких компаній Центру кризової допомоги і підтримки Міністерства Європи та закордонних справ Франції вдалось надати гуманітарну підтримку в Україні, а також у Молдові, Словаччині та Польщі. Сотні тисяч вимушених переселенців, які шукають прихисток від війни, отримали аварійні притулки та медикаменти. Крім цього, для потреб біженців закупили машини швидкої допомоги та електричні генератори.

Водночас “Серв’є” продовжує надавати набори невідкладної допомоги, організовує збори їжі, одягу, шкільного приладдя, іграшок.

Допомога українцям у лікарнях

“Серв’є Україна” під час війни активно долучається до підтримки українців, які перебувають у лікарнях.

  • Наразі компанія вже надала благодійну допомогу лікарськими засобами “Серв’є” на суму 31,1 мільйона гривень, які надійшли у понад 231 лікарню по всій країні. Зокрема, допомогу передали і у найбільш постраждалі від окупації та воєнних дій регіони.
  • Серед наданих препаратів вартість лікарських засобів для лікування онкологічних захворювань становить 4,3 мільйона гривень.
  • Крім препаратів, компанія “Серв’є Україна” надала фінансову допомогу для закупівлі необхідного обладнання і медичних товарів на суму 1,6 мільйона гривень. Компанія продовжує реагувати на запити закладів охорони здоров’я.
  • “Серв’є Україна” безкоштовно надала 10 000 упаковок препарату власного виробництва для контролю глюкози у хворих на цукровий діабет ІІ типу. Допомогу передали на потреби Міністерства охорони здоров’я України.
  • Ще 1 мільйон гривень компанія спрямувала на підтримку та організацію прихистку, харчування, лікування та реабілітацію внутрішньо переміщених осіб.

Підтримка українських колег

Особливу увагу група “Серв’є” приділяє гарантуванню безпеки своїх працівників та їхніх сімей в Україні. Компанія надала можливості для переміщення своїх співробітників та їхніх родин у безпечні місця як в Україні, так і за її межами.

Велику підтримку проявляють і співробітники “Серв’є”, які солідарні з українськими колегами. З перших днів війни керівництво та дочірні компанії в прикордонних з Україною державах почали діяти: для співробітників, які залишилися в країні, надали можливість переміщення на більш безпечні території та організували проживання. А тих українців, які вирішили виїхати, зустрічали колеги та допомагали з подальшим розміщенням у приймальних центрах або у сім’ях співробітників.

“Серв’є” (Servier) – міжнародна фармацевтична група, яка працює в таких напрямках, як серцево-судинні та метаболічні, онкологічні, неврологічні та імунозапальні захворювання. Для сприяння доступу до охорони здоров’я для широкого кола пацієнтів, компанія також пропонує низку генеричних лікарських засобів у більшості терапевтичних напрямків.

“Серв’є” є незалежною групою компаній, яка щорічно інвестує понад 20% доходу від продажу брендових лікарських засобів у дослідження та розробки. В Україні “Серв’є” здійснює свою діяльність понад 20 років.

Залишити відповідь