Четвер, 1 Грудня, 2022
InГаджетПодіїСуспільство

У роботі WhatsApp стався масштабний збій: не працюють виклики і функція повідомлень

Через поки що невстановлені причини користувачі з усього світу скаржаться на неможливість увійти до чатів та здійснювати дзвінки. Так, про ці проблеми повідомляють користувачі з США, країн Африки, Азії та Європи, включаючи Чехію, Польщу, Фінляндію, Італію та інші країни. Проблеми з роботою сервісу і в Україні, пише InfoLight.

Як свідчать дані сайту Downdetector, більшість проблем пов’язані з відправкою повідомлень через месенджер. У значно меншої кількості користувачів проблеми пов’язані зі спробою увійти до додатку.

Нагадаємо, що про безпеку роботи в месенджерах та соціальних медіа ви можете дізнатися з безкоштовного тренінгу проекту InfoLightUA «Інформаційна гігієна: соціальні медіа та месенджери», який відбудеться сьогодні, 25 жовтня, о 19:00. Для участі потрібна реєстрація на лекцію в системі Zoom за посиланням: https://bit.ly/uf_2510.

Лектор: Микола Малуха, Директор з комунікацій Центру соціально-економічних досліджень CASE Україна. Тренер з інтернет-комунікацій для навчання журналістів, блогерів, громадських активістів та урядовців. Випускник сертифікатної програми Digital Future of Journalism при Києво-Могилянській Академії.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.