Середа, 7 Грудня, 2022
СвітУкраїна

Європейський Союз не дозволить Росії паралізувати Україну

Очільниця Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що напади Росії на цивільну інфраструктуру України є терористичним актом

Очільниця Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що напади Росії на цивільну інфраструктуру України є терористичним актом. Під час Міжнародної експертної конференції у Берліні президентка наголосила, що Європейський Союз не дозволить Росії паралізувати Україну перед зимою, передає “Польське радіо”.

Росія навмисно атакує цивільну інфраструктуру. Мета цих атак зрозуміла: позбавити води, електроенергії та опалення на майбутню зиму. Росія намагається паралізувати Україну, але ми цього не допустимо.

Урсула фон дер Ляєн також розповіла про допомогу переселенцям, які залишилися в Україні:

«Ми знаємо, що в Україні приблизно 11 мільйонів переселенців. Їм потрібен притулок, опалення, вода та електрика. Їхні діти мають ходити до школи. Тому зараз ми маємо ремонтувати будинки, ремонтувати школи, цивільну інфраструктуру».

Разом із тим прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький закликав до значної фінансової та військової підтримки України. Не менш важливою за його словами є перебудова всієї системи безпеки в Європі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.