Середа, 24 Квітня, 2024
В КиєвіСвітСуспільствоУкраїна

У Київ приїхав американський астронавт та амбасадор UNITED24 Скотт Келлі.

В Україну приїхав американський астронавт та амбасадор UNITED24 Скотт Келлі. Він відвідав дітей у лікарні “Охматдит” в Києві.

Крім того, він збирається поїхати в Бучу та Ірпінь, щоб побачити наслідки російської агресії, повідомляє OBOZREVATEL.

Так, американський астронавт Скотт Келлі, який є амбасадором фандрейзингової платформи UNITED24, приїхав в Україну на потязі. Він вже зустрівся з дівчинкою Катериною, яка постраждала під час обстрілу вокзалу в Краматорську. А також також поспілкувався з іншими пацієнтами дитячої лікарні.

Повідомляється, що астронавт не тільки розповів маленьким українцям про польоти в космос та показував фотографії, а але ї подарував пацієнтам значки NASA, які понад рік були з ним на орбіті Землі. Водночас діти подарували Келлі тематичну “космічну” картину.

“Після відвідин “Охматдиту” астронавт планує поїхати побачити наслідки російської військової агресії у Бучі та Ірпені”, – уточило видання.

Раніше стало відомо, що 27 жовтня американський астронавт і колишній капітан ВМС США Скотт Джозеф Келлі приєднався до фандрейзингової платформи UNITED24. Келлі розвиватиме напрям “Медична допомога”, його першим проєктом стане збір на автівки швидкої допомоги класу С. Свої ідеї щодо підтримки України та розвитку UNITED24 Келлі обговорив під час онлайн-зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським.

Як повідомляв OBOZREVATEL, В Україні випустили 400 благодійних автівок BMW. У рамках партнерства UNITED24 з офіційним імпортером бренду в Україні АВТ Баварія, з кожного продажу такого автомобіля перераховуватимуть кошти на допомогу нашим медикам.

Залишити відповідь