Четвер, 30 Березня, 2023
Інтерв'юСвітУкраїна

Володимир Зеленський: Різдво має для українців гіркий присмак війни

Президент України привітав західних християн із Різдвом Христовим. Він підкреслив, що для українців усі свята зараз мають гіркий присмак через війну, яку росія розв’язала проти України та нагадав, що українці борються за свободу та правду, передає Польське радіо.

Президент України привітав західних християн із Різдвом Христовим. Він підкреслив, що для українців усі свята зараз мають гіркий присмак через війну, яку росія розв’язала проти України.

«І традиційний дух Різдва ми можемо відчувати інакше. Не такою смачною й теплою може бути вечеря за сімейним столом», — сказав Володимир Зеленський. Біля нього можуть бути порожні стільці. І не такими яскравими можуть бути наші оселі та вулиці. І не так гучно й натхненно можуть лунати різдвяні дзвоники — через сирени повітряної тривоги або — ще гірше — постріли й вибухи».

Президент України зазначив, що українці зустрічатимуть Різдво не лише вдома: «Хтось побачить сьогодні першу зірку в небі над Бахмутом, Рубіжним, Кремінною. Хтось почує “Щедрик” іншою мовою – у Варшаві, Берліні, Лондоні, Нью-Йорку, Торонто та в багатьох інших містах і країнах».

«А хтось зустріне це Різдво у неволі, але хай памʼятає, що ми йдемо й по цих наших людей, ми повернемо свободу всім українцям і українкам. Де би ми не були, ми будемо сьогодні разом», — додав він.

Президент нагадав, за що борються українці: «Наш шлях освітлює правда. Ми знаємо її. Ми захищаємо її. Наша правда — це боротьба за волю. Свобода має високу ціну. Але рабство — іще вищу».

Володимир Зеленський наголосив, що світло і тепло, яке приносить у серця Різдвяна зоря, не загасять ніякі дрони. «Ми побачимо її сяйво навіть під землею, в бомбосховищі. Ми наповнимо теплом і світлом наші серця. І наша боротьба триватиме без упину. Їй не загрожують планові чи аварійні відключення. І ми ніколи не відчуємо дефіциту хоробрості й незламності», — сказав Президент України.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.